Haly Easy

Rychlé a mobilní řešení skladování s nízkým nákladem.

Prodej | Pronájem | Servis

Podrobný popis haly

Hala EASY vám díky svým vlastnostem nabízí mnoho způsobů k jejímu využití. Velkou výhodou totoho produktu je, že se jedná o montované haly bez stavebního povolení. Stačí vám pouze rovná zpevněná plocha. Chtěli byste halu zkrátit nebo prodloužit? Žádný problém. Duralová modulární konstrukce s opláštěním se sedlovou střechou vám tyto manipulace umožňuje. Využijete tak prostor, který přesně potřebujete.

Halu si můžete okamžitě objednat. Stačí se nám ozvat. My s vámi probereme detail vašich požadavků.

další výhody

Proč si vybrat právě halu Easy?

Mobidock - montované haly

Prodloužit či zkrátit

Haly EASY lze použít jako modulární systém. Prostor stanu tak můžete zkrátit nebo prodloužit podle toho, jak velkou plochu využíváte.

Mobidock - montované haly

Hala bez stavebního povolení

Již se nemusíte trápit s úmorným vyběháváním stavebního povolení. Na haly EASY totiž žádné povolení nepotřebujete.

Mobidock - montované haly

Červená, bílá nebo zelená

Vyberte si, v jaké barvě bude opláštění haly. S naší širokou paletou barev můžete snadno zazářit v jakékoliv barvě. Sjednotíte tak halu s grafikou vaší firmy nebo se zviditelníte.

Mobidock - montované haly

Nízké náklady na údržbu

Sečtete-li pořizovací náklady s náklady na údržbu a porovnáte je s náklady na stavbu pevné haly, zjistíte, že hala EASY vám ušetří zbytečné výdaje a nabízí mnohem více výhod.

Mobidock - montované haly

Pouze rovná zpevněná plocha

Plachtová hala EASY je nenáročná na spodní stavbu. Stačí jí pouze rovný a zpevněný povrch, díky čemuž není potřeba stavební povolení.

Mobidock - montované haly

Rychlá demontáž i montáž haly

Díky snadné montáži i demontáži stanu je stavba haly rychlá a nabízí tak mnoho možností pro její využítí. Spolehlivě poslouží jako skladové prostory, montovaná garáž i párty stany.

Potřebujete s výběrem haly? My vám pomůžeme. Napište nám.

hodnocení zákazníků

Co říkají na naši práci

Vážení obchodní přátelé, objednali jsme si u Vás výrobu nůžkového stanu Rapid Extreme 6x4m. Ten jste nám v dohodnutém termínu a očekávané kvalitě dodali. Zároveň členy osadního výboru Mezná s jeho obsluhou sám jednatel společnosti zaškolil. Sděluji Vám, že jsem velmi spokojen s dodaným výrobkem, který lze za velice krátkou dobu, prakticky do pěti minut, postavit a užívat si jeho funkčnost. Složení stanu je rovněž velmi rychlé a následné uschování nevyžaduje velký prostor. Daný výrobek všem potencionálním zákazníkům proto mohu jen doporučit.

JUDr. Zdeněk Pánek
Starosta