Haly easy

Rychlé a mobilní řešení skladování s nízkým nákladem
Prodej | Pronájem | Servis

Hala EASY vám díky svým vlastnostem nabízí mnoho způsobů k jejímu využití. Velkou výhodou totoho produktu je, že se jedná o montované haly bez stavebního povolení. Stačí vám pouze rovná zpevněná plocha. Chtěli byste halu zkrátit nebo prodloužit? Žádný problém. Duralová modulární konstrukce s opláštěním se sedlovou střechou vám tyto manipulace umožňuje. Využijete tak prostor, který přesně potřebujete.

Proč si vybrat právě halu Easy?

Mobidock ikony

Prodloužit či zkrátit

Haly EASY lze použít jako modulární systém. Prostor stanu tak můžete zkrátit nebo prodloužit podle toho, jak velkou plochu využíváte.
Mobidock ikony

Hala bez stavebního povolení

Již se nemusíte trápit s úmorným vyběháváním stavebního povolení. Na haly EASY totiž žádné povolení nepotřebujete.
Mobidock ikony

Červená, bílá nebo zelená

Vyberte si, v jaké barvě bude opláštění haly. S naší širokou paletou barev můžete snadno zazářit v jakékoliv barvě. Sjednotíte tak halu s grafikou vaší firmy nebo se zviditelníte.
Mobidock ikony

Nízké náklady na údržbu

Sečtete-li pořizovací náklady s náklady na údržbu a porovnáte je s náklady na stavbu pevné haly, zjistíte, že hala EASY vám ušetří zbytečné výdaje a nabízí mnohem více výhod.
Mobidock ikony

Pouze rovná zpevněná plocha

Plachtová hala EASY je nenáročná na spodní stavbu. Stačí jí pouze rovný a zpevněný povrch, díky čemuž není potřeba stavební povolení.
Mobidock ikony

Rychlá demontáž i montáž haly

Díky snadné montáži i demontáži stanu je stavba haly rychlá a nabízí tak mnoho možností pro její využítí. Spolehlivě poslouží jako skladové prostory, montovaná garáž i párty stany.
Copyright 2019 MOBIDOCK