+420 605 797 777

Haly ekonomik

Nejlepší řešení v poměru ceny vůči kvalitě
Prodej | Pronájem | Servis
Montované plachtové skladovací haly Ekonomik jsou široce využívány pro skladování, parkování, párty stany, prodejní a prezentační stany a pro mnoho dalších účelů. Ke stavbě haly není nutné stavební povolení, jen zpevněná rovná plocha. Plachtová hala je konstruována pro snadnou montáž a snadno odolá proti sněhu a větru. Typizované haly široké produktové řady nabízíme od malých po velké – až 300 metrů čtverečních. Plachtové haly jsou vhodné pro dlouhodobé i krátkodobé skladování. Jednoduchá ocelová, žárově zinkovaná konstrukce s opláštěním.

Nabídka hal Ekonomik

Proč si vybrat právě halu Ekonomik?

Výhodná cena

Hala Ekonomik je nejlepším řešením v poměru cena / kvalita. Je to velice rychlé řešení skladování. K tomu se rovněž vztahuje snadná a rychlá údržba.

Rychlá stavba

Plachtová hala je nenáročná na spodní stavbu, a proto na halu do 300m2 nepotřebujete stavební povolení.

Velké využití

Díky vlastnostem, kterými hala disponuje, poskytuje mnoho způsobů využití. Skvělé uplatnění haly najdou jako skladovací haly, zemědělské haly, uhelné sklady.

Rychlá montáž i demontáž

Díky jednoduchosti konstrukce montované haly je montáž i demontáž velice rychlá, což hale poskytuje i mobilitu. Montáž trvá 1 až 3 dny.

Reklamní potisk haly

Mezi naše služby patří možnost reklamního potisku opláštění. Můžete tak svou halu sjednotit s grafickým stylem firmy nebo se prostě zviditelnit.

Doplňkové vybavení

K halám Ekonomik nabízíme široký sortiment doplňkového vybavení, jako je odvětrávání nebo veváření oken ze slídy do opláštění.
Copyright 2019 MOBIDOCK