Mobilní haly

Vyřešte své skladování snadno a rychle. Komplexní řešení včetně montáže.

Mobilní haly

Mobilní haly, dodávány společnosti Jabor v sériovém či zakázkovém provedení, nabízejí modulární systém, který je možné využít pro operativní prodloužení či zkrácení prostoru haly určený pro snadnou a rychlou montáž a nenákladné řešení vašich aktuálních požadavků. Velikosti i rozměry hal jsou variabilní, mnohostranné použití je pak nespornou výhodou všech námi dodávaných montovaných hal.

Typická je pro lehké mobilní haly snadná montáž, díky které je lze v krátké době nejenom složit, ale i rozebrat a přemístit. Montované haly rovněž nevyžadují žádné speciální základy, postavíte je na jakékoli zpevněné ploše. Pro ukotvení našich montovaných hal lze využít ocelové hřeby nebo kotvící techniku v podobě ocelových nebo chemických kotev. 
Poskytujeme široké doplňkové vybavení, jako jsou vevařená okna určená k prosvětlení vnitřních prostor, osvětlení, ventilační otvory atd.
Zajistíme pro vás v rámci inženýrských prací projektovou činnost, kompletní vyřízení stavebních povolení a celkové posouzení stavby naším odborníkem.

Proč využít naše mobilní haly?

Mobidock - montované haly

Modulární systém

Naše mobilní haly jsou variabilní. Díky modulárnímu systému lze halu prodloužit či zkrátit a přizpůsobit její velikost aktuálním potřebám.

Mobidock - montované haly

Snadná montáž

Mobilní haly lze rychle a snadno postavit, demontovat i přemístit. Díky variabilním rozměrům mají mnohostranné využití.

Mobidock - montované haly

Stačí rovná zpevněná plocha

K výstavbě mobilní haly nejsou třeba speciální základy. Stačí pouze rovná a zpevněná plocha. Finanční náklady jsou výrazně nižší než na realizaci pevné stavby.

Mobidock - montované haly

Komplexní návrh

Našim klientům vypracujeme komplexní návrh řešení mobilní haly na míru Vypracujeme projekt a v případě potřeby vyřídíme i stavební povolení.

Mobidock - montované haly

Doplňkové vybavení

K mobilním halám nabízíme široký sortiment doplňkového vybavení, např. odvětrávání, osvětlení nebo slídová okna zavařená do opláštění.

Mobidock - montované haly

Možnost reklamního potisku

Součástí našich služeb je vytvoření reklamního potisku opláštění mobilní haly. Na přání zhotovíme grafický návrh i potisk s logem firmy nebo libovolným motivem.

Potřebujete s výběrem haly? My vám pomůžeme. Napište nám.