Montované haly

Zjednodušte si skladování s montovanými halami s ocelovou konstrukcí

Montované haly špičkové kvality

Pro ocelové montované haly je typická snadná montáž, díky které je lze v krátké době nejenom složit, ale i rozebrat a přemístit. Montované haly rovněž nevyžadují žádné speciální základy, postavíte je na jakékoli zpevněné ploše. Pro ukotvení našich montovaných hal lze využít ocelové hřeby nebo kotvící techniku v podobě ocelových nebo chemických kotev. Absence podpůrných konstrukcí zajišťuje maximální využití zastavěného prostoru. 

Základem haly je kvalitní konstrukce

Montované haly s ocelovou konstrukcí jsou určeny především k dlouhodobému využití na stabilním podloží – sklady, jízdárny, výrobní prostory, pro zemědělské účely např. ustájení. Dle přání klienta jsme schopni opláštění montované haly opatřit kvalitním potiskem a nabízíme rovněž pestrou škálu doplňkového vybavení (automatické rolování dveří atd.).  

Několik výhod montovaných hal Mobidock

Montované ocelové haly dodáváme ve variantě TOP a ekonomik. Haly TOP jsou zakázkově vyráběné, s masivní konstrukcí, s vysoce pevnostní plachtou a jsou určené pro dlouhodobé skladování, prakticky nevyžadují  žádnou údržbu. Životnost těchto hal je pro konstrukci až 40 let a pro opláštění 20 let.

Haly ekonomik jsou sériově vyráběné hangáry vhodné k rychlému a především levnému skladování při nedostatku skladovacích prostor. Montáž haly provedou naši profesionální montéři během 1 – 2 dnů v závislosti na velikosti haly. Během jednoho dne je možné halu rozebrat a operativně přemístit na jiné místo určení. Hlavní předností hal ekonomik je poměr CENA / VÝKON.

Proč využít naše montované haly?

Mobidock - montované haly

Výhodná cena

Cena montovaných ocelových hal je výrazně výhodnější než cena pevné stavby. Další výhodou montované haly je její snadná údržba.

Mobidock - montované haly

Široké možnosti využití

Díky svým vlastnostem nabízejí montované haly široké možnosti využití. Poslouží jako skladovací nebo zemědělské haly, uhelné sklady, letadlové hangáry či jízdárny.

Mobidock - montované haly

Rychlá výstavba

Stavba montované haly je výrazně rychlejší než realizace pevné stavby. Díky snadné montáži lze halu navíc snadno a rychle rozebrat a přemístit.

Mobidock - montované haly

Reklamní potisk haly

Součástí našich služeb je i vytvoření reklamního potisku opláštění montované haly. Na přání zhotovíme potisk opláštění s logem firmy nebo libovolným motivem.

Mobidock - montované haly

Stačí rovná zpevněná plocha

K výstavbě montované haly nejsou třeba speciální základy. Stačí pouze rovná a zpevněná plocha. Pro plachtovou halu do 300m2 navíc není třeba stavební povolení.

Mobidock - montované haly

Doplňkové vybavení

K montovaným ocelovým halám nabízíme široký sortiment doplňkového vybavení, např. odvětrávání, osvětlení nebo slídová okna zavařená do opláštění.

Potřebujete s výběrem haly? My vám pomůžeme. Napište nám.