+420 605 797 777

Obloukové haly bazar

Výhody obloukových hal

Naše obloukové haly bazar mají hned několik výhod, díky kterým si můžete usnadnit své rozhodování. Výhody našich montovaných hal Mobidock jsou:

  • Cena, která potěší: Ceny všech montovaných hal jsou o dost výhodnější než u hal, které by byly zděné. Oproti zděným stavbám jsou navíc montované haly snadnější na údržbu.
  • Možnosti využití: Dalším plusem je široké spektrum využití našich montovaných hal. Nemusíte je používat jen jako skladovací prostory, ale klidně i jako uhelné sklady, hangáry či jízdárny.
  • Rychlost výstavby: Malé montované haly jsou postaveny daleko rychleji než pevné stavby. Vzhledem k rychlosti montáže lze haly i rychle rozložit a přemístit jinam.
  • Potisk, který o vás poví více: V případě, že chcete, aby měla vaše montovaná hala originální reklamní potisk, můžeme vás potěšit i naší službou reklamního potisku.
  • Žádné pevné základy: Ke stavbě našich montovaných hal nepotřebujete stavět pevní základy. Stačí nám zpevněná a rovná plocha.
  • Doplňky: Do vaší montované haly vám můžeme přidat i doplňkové vybavení. A to třeba slídová okna zavařená do opláštění, osvětlení, ale i odvětrávání.

Obloukové haly z oceli se vám budou hodit jak ke skladování, tak i k parkování vozidel. D8le pak ke skladování dopravní a údržbové techniky, výjimkou nejsou ani zemědělské účely, kam patří ustájení zvířat, skladování sena nebo tvorba jízdárny.

Snadná montáž obloukové haly bazar

Velkou výhodou obloukové haly je její snadná montáž, ale i bezúdržbovou. Vzhledem k jednoduchosti montáže jsme vám schopni vaši halu rychle nejen složit, ale i rozložit a případně přemístit na jiné místo, kde ji opět složíme. Jistě vás potěšíme tím, že obloukové haly nepotřebují žádné pevně udělané základy. Obloukové haly totiž mohou stát na normálním zpevněném a rovném povrchu. K ukotvení našich hal používáme ocelové hřeby, výjimečné nejsou ani ocelové nebo chemické kotvy. Obloukové haly jsou tvořeny jednoduchou nebo dvojitou ocelovou konstrukcí s kvalitním PVC opláštěním. V případě, že si přejete plachtu potisknout, rádi vám vyhovíme i v tomto směru.

K ještě lepšímu a komfortnějšímu využívání vašich hal doporučujeme doplňkové vybavení, kam patří například vevařená okna se slídami k prosvětlení prostor uvnitř obloukové haly. Dále pak osvětlení, větrací otvory nebo krycí plachty.

Obloukové plachty bazar

Chápeme, že ne každý chce kupovat naprosto novou halu, když ví, že půjde o dočasné řešení, případně když víte, že vám použité obloukové haly vadit nebudou. Přesně z těchto důvodů jsou tady i obloukové haly bazar, kde vám nabízíme kvalitní plachty bazarového typu.

Copyright 2019 MOBIDOCK