Obloukové haly

Zvolte si vhodnou cestu k rychlému a cenově dostupnému skladování.

Obloukové haly

Obloukové ocelové haly jsou vhodné jak ke skladování, tak k parkování vozidel, dopravní a údržbové techniky, pro zemědělské účely tj. skladování sena, ustájení zvířat atd.

Typická pro lehké obloukové haly je snadná montáž, díky které je lze v krátké době nejenom složit, ale i rozebrat a přemístit. Montované haly rovněž nevyžadují žádné speciální základy, postavíte je na jakékoli zpevněné ploše. Pro ukotvení našich obloukových hal lze využít ocelové hřeby nebo kotvící techniku v podobě ocelových nebo chemických kotev. 

Obloukové haly tvoří jednoduché nebo dvojité ocelové konstrukce s PVC opláštěním. Opláštění je možné opatřit reklamním potiskem a širokým doplňkovým vybavením.

 

Doplňková výbava:

  • Vevařená okna se slídy k prosvětlení vnitřních prostor.
  • Větrací otvory, osvětlení, krycí plachty atd.

Proč využít naše obloukové haly?

Mobidock - montované haly

Široké možnosti využití

Obloukové haly nacházejí využití zejména jako zemědělské haly, stáje, garáže pro osobní automobily a dopravní techniku, hangáry k uskladnění lodí a skladovací haly.

Mobidock - montované haly

Snadná montáž

Výhodou obloukových hal je jejich snadná montáž. K ukotvení ocelových hal používáme ocelové hřeby nebo ocelové a chemické kotvy.

Mobidock - montované haly

Snadné přemístění haly

Obloukové haly jsou snadno přemístitelné. Nevyžadují speciální základy a lze je jednoduše a rychle demontovat a znovu postavit na novém místě.

Mobidock - montované haly

Kvalitní konstrukce i opláštění

Obloukové haly realizujeme s jednoduchou nebo dvojitou ocelovou konstrukcí a vysoce kvalitním PVC opláštěním s dlouhou životností.

Mobidock - montované haly

Doplňkové vybavení

K obloukovým halám nabízíme širokou škálu doplňkového vybavení jako je odvětrávání, osvětlení, doplňkové plachty nebo slídová okna zavařená do opláštění.

Mobidock - montované haly

Možnost potisku

Opláštění obloukové haly lze na přání opatřit potiskem. Zhotovíme grafický návrh i potisk s logem firmy nebo libovolným motivem.

Potřebujete s výběrem haly? My vám pomůžeme. Napište nám.