Dílenské clony

Rozšiřte své prostory kvalitní clonou. Komplexní řešení včetně montáže.

Dílenské clony

Přinášíme vám komplexní řešení včetně odborné montáže. Jako jedna z mála firem disponujeme kompletním strojovým vybavením, mezi které patří vysokofrekvenční svařovací stroje, digitální tiskárny či řezací plotry. Díky modernímu strojovému vybavení, profesionálním pracovníkům a širokému spektru nabízených materiálů nabízíme širokou škálu produktů ve vysoké kvalitě provedení a za velice příznivé ceny. Životnost materiálu je až 20 let. Veškeré produkty jsou „šité na míru“ dle požadavků zákazníka a samozřejmě s odbornou konzultací zaměstnanců naší společnosti. Optické kryty význaným způsobem rozšíří užívání vašich stávajících prostor, jako jsou pergoly, zahradní přístřešky a jiná venkovní místa. Prodlužte si tak nejen léto.

Výhody dílenských clon

Clony jsou sestaveny z vysoceprvnostních plachet a mají izotermické, antistatické a nehořlavé vlastnosti. Velice nízké náklady oproti pevné stavbě. Nabízíme variabilní řešení – zcela uzavřené, částečně uzavřené a zcela odstranitelné. Životnost plachet až 20 let.

Potřebujete s výběrem clony? My vám pomůžeme. Napište nám.

Proč využít naše dílenské clony?

Mobidock - montované haly

Výhodná cena

Díky jednoduchosti řešení jsou náklady na dílenskou clonu nižší v porovnání s pevnou stavbou.

Mobidock - montované haly

Komplexní řešení

Vše pro vás zařídíme od výroby po montáž. Svým zákazníkům poskytujeme komplexní servis, tedy opravu opláštění, do 48 hodin.

Mobidock - montované haly

Propagace výrobků zákazníka

Umožníme vám se zviditelnit pomocí grafického designu, digitálního tisku nebo ručně malované reklamy na opláštěních.

Mobidock - montované haly

Pevnost především

Díky vysokofrekvenčnímu svařování disponuje pevnost sváru opláštění maximální odolnosti. Clony jsou izotermické, antistatické a nehořlavé.

Mobidock - montované haly

Průmyslové plachty

Tyto plachty s životností 10 až 15 let slouží k opláštění hal, jako interiérové i outdoorové dělící a proti-průvanové clony, autoplachty, jako vrata či pódia.

Mobidock - montované haly

Hobby plachty

Hobby plachty se užívají jako optické krycí plachty na pergoly a altány, bazénové krycí plachty se sítem, krycí opláštění na skútry, lodě či pískoviště.

Potřebujete s výběrem clony? My vám pomůžeme. Napište nám.