Pronájem hal Ekonomik

Máte možnost odkupu za zvýhodněnou cenu po ukončení pronájmu haly.

Montované plachtové skladovací haly Ekonomik jsou široce využívány pro skladování, parkování, párty stany, prodejní a prezentační stany a pro mnoho dalších účelů. Ke stavbě haly není nutné stavební povolení, jen zpevněná rovná plocha. Plachtová hala je konstruována pro snadnou montáž a snadno odolá proti sněhu a větru. Typizované haly široké produktové řady nabízíme od malých po velké – až 300 metrů čtverečníchPlachtové haly jsou vhodné pro dlouhodobé i krátkodobé skladování. Jednoduchá ocelová, žárově zinkovaná konstrukce s opláštěním.

 

Máte zájem o pronájem velkých stanových hal? Pro potřeby skladování materiálu, parkování dopravní, zemědělské či jiné techniky nebo zakrytí místa zemních prací. Nabízíme Vám pronájem hal za výhodných cenových podmínek.  Vybereme takový typ a rozměr haly, který se bude nejvíce blížit Vašim představám a potřebám. Navíc zprostředkujeme servis haly do 48 hodin.

 

Akce vyzkoušej a odkup

Nabízíme možnost pronájmu haly ekonomik s možností následného odkupu haly za velice výhodných cenových podmínek. Z koncové prodejní ceny haly bude odečteno 50% částky z celkového uhrazeného nájemného.

Vzorový příklad:

Měsíční pronájem 9.000,-Kč, doba pronájmu 6 měsíců.

Celkové nájemné: 54.000,-Kč

Prodejní cena nové haly: 170.000,-Kč – 50% nájemného tj. 27.000,-Kč

Konečná cena haly po odkupu při ukončeném pronájmu: 143.000,-Kč

Proč si vybrat právě halu Ekonomik?

Mobidock - montované haly

Výhodná cena

Hala Ekonomik je nejlepším řešením v poměru cena / kvalita. Je to velice rychlé řešení skladování. K tomu se rovněž vztahuje snadná a rychlá údržba.

Mobidock - montované haly

Rychlá stavba

Plachtová hala je nenáročná na spodní stavbu, a proto na halu do 300m2 nepotřebujete stavební povolení.

Mobidock - montované haly

Velké využití

Díky vlastnostem, kterými hala disponuje, poskytuje mnoho způsobů využití. Skvělé uplatnění haly najdou jako skladovací haly, zemědělské haly, uhelné sklady.

Mobidock - montované haly

Rychlá montáž i demontáž

Díky jednoduchosti konstrukce montované haly je montáž i demontáž velice rychlá, což hale poskytuje i mobilitu. Montáž trvá 1 až 3 dny.

Mobidock - montované haly

Reklamní potisk haly

Mezi naše služby patří možnost reklamního potisku opláštění. Můžete tak svou halu sjednotit s grafickým stylem firmy nebo se prostě zviditelnit.

Mobidock - montované haly

Doplňkové vybavení

K halám Ekonomik nabízíme široký sortiment doplňkového vybavení, jako je odvětrávání nebo veváření oken ze slídy do opláštění.

Potřebujete poradit jakou halu si vybrat? Poradíme vám. Napište nám.