Samonosné haly

Využijte skladování naplno. Komplexní řešení včetně montáže.

Samonosné haly

Výhody samonosných ocelových hal
Všestranná použitelnost v mnoha oborech, např. jako: stáje, jízdárny a přístřešky pro zvířata, skladové haly, zemědělské haly, hangáry pro garážování letadel a lodí, garáže pro automobily, skladovací haly 
Snadná a rychlá montáž bez jakýchkoliv speciálních technických zařízení a odborných znalostí. Snadná demontáž a následná montáž na jiném místě. Nenáročné požadavky na spodní stavbu.
Samonosné haly bez nutnosti podpůrných konstrukcí, zajišťují maximální využití prostoru pro skladování.
U Provedení hal TOP navrhujeme řešení haly na klíč od vyřízení stavebního povolení až po samotnou stavbu haly. Typizované haly ekonomik nabízíme v nejlepším poměru cena/výkon.

Proč využít naše samonosné haly?

Mobidock - montované haly

Široké možnosti využití

Samonosné ocelové haly nabízejí široké možnosti využití, např. jako skladovací nebo zemědělské haly, letadlové hangáry, garáže, stáje či jízdárny.

Mobidock - montované haly

Snadná montáž

Stavba samonosné haly je výrazně rychlejší než realizace pevné stavby. Nevyžaduje speciální technické vybavení ani odborné znalosti.

Mobidock - montované haly

Komplexní návrh

Našim klientům vypracujeme komplexní návrh řešení samonosné haly na míru. Vypracujeme projekt a v případě potřeby i vyřídíme i stavební povolení.

Mobidock - montované haly

Snadné přemístění haly

Díky snadné montáži a demontáži lze samonosnou halu jednoduše a rychle rozebrat a znovu postavit na novém místě.

Mobidock - montované haly

Doplňkové vybavení

K samonosným halám nabízíme široký sortiment doplňkového vybavení, např. odvětrávání, osvětlení nebo slídová okna zavařená do opláštění.

Mobidock - montované haly

Možnost reklamního potisku

Součástí našich služeb je vytvoření reklamního potisku opláštění samonosné haly. Na přání zhotovíme grafický návrh i potisk s logem firmy nebo libovolným motivem.

Potřebujete s výběrem haly? My vám pomůžeme. Napište nám.