Skladové haly

Skladujte a chraňte materiál správnou cestou

Skladové haly

 

Hledáte řešení pro venkovní sklady, kde potřebujete ochránit materiál před deštěm a sněhem? Máme pro Vás rychlé a efektivní řešení vašeho skladování. Montované zastřešení je v těchto případech ideálním řešením, které vám za rozumnou cenu nabídne efektivní řešení.

 

Rychlá realizace – během několika týdnů můžete mít svůj nový sklad připravený. Zakázkově vyráběné haly typ TOP včetně vyřízení stavebního řízení. Bezúdržbový provoz u hal TOP po postavení vás údržba skladu prakticky nic nestojí. Sériově vyráběny haly typ ekonomik s nejlepším řešením v poměru cena/ výkon. U hal typ ekonomik možnost pronájmuMontovaný sklad můžete kdykoliv rozšířit podle vašich potřeb.

 

Široké doplňkové vybavení

  • rolovací vrata, osvětlení, větrací turbíny atd.

 

Nenáročné požadavky na spodní stavbu

Díky jednoduché konstrukci je stavba haly snadná a rychlá. Již během několika týdnů může vaše nová hala stát a být připravena k plnému provozu. Minimální potřeba údržby dále sníží vaše náklady a ušetří vám čas. Díky použitým materiálům hala vydrží v perfektním stavu mnoho let. Umíme pro vás postavit haly libovolných parametrů. Pošlete nám své požadavky a my vám obratem zašleme nabídku s návrhem řešení.

Proč využít naše skladové haly?

Výhodná cena

Montované skladové haly jsou efektivním a rychlým řešením za příznivou cenu. Jsou odolné vůči dešti i sněhu a poskytnou skladovanému materiálu dokonalou ochranu i za nepříznivého počasí.

Rychlá montáž a variabilita

Výhodou skladových montovaných hal je jejich rychlá a snadná montáž. Skladová hala je obvykle připravena k provozu během několika týdnů. Kdykoli ji je možné rozšířit podle aktuálních potřeb.

Nenáročná údržba

Skladové haly vyžadují pouze minimální údržbu. Používáme pouze vysoce kvalitní a odolné materiály s dlouhou životností a šetříme tak čas i prostředky našich klientů.

Zakázkové i sériové skladové haly

Nabízíme zakázkové skladové haly TOP s bezúdržbovým provozem i sériové skladové haly ekonomik. U hal typu ekonomik nabízíme i možnost pronájmu.

Doplňkové vybavení

Ke skladovým halám nabízíme široký sortiment doplňkového vybavení, např. rolovací vrata, větrací turbíny, osvětlení nebo doplňkové plachty.

Možnost potisku

Skladové haly na přání klienta opatříme potiskem. Zhotovíme grafický návrh i samotný potisk s logem firmy nebo libovolným motivem.

Potřebujete s výběrem haly? My vám pomůžeme. Napište nám.