Skladové haly

Skladujte a chraňte materiál správnou cestou

Skladové haly

 

Hledáte řešení pro venkovní sklady, kde potřebujete ochránit materiál před deštěm a sněhem? Máme pro Vás rychlé a efektivní řešení vašeho skladování. Montované zastřešení je v těchto případech ideálním řešením, které vám za rozumnou cenu nabídne efektivní řešení.

 

Rychlá realizace – během několika týdnů můžete mít svůj nový sklad připravený. Zakázkově vyráběné haly typ TOP včetně vyřízení stavebního řízení. Bezúdržbový provoz u hal TOP po postavení vás údržba skladu prakticky nic nestojí. Sériově vyráběny haly typ ekonomik s nejlepším řešením v poměru cena/ výkon. U hal typ ekonomik možnost pronájmuMontovaný sklad můžete kdykoliv rozšířit podle vašich potřeb.

 

Široké doplňkové vybavení

  • rolovací vrata, osvětlení, větrací turbíny atd.

 

Nenáročné požadavky na spodní stavbu

Díky jednoduché konstrukci je stavba haly snadná a rychlá. Již během několika týdnů může vaše nová hala stát a být připravena k plnému provozu. Minimální potřeba údržby dále sníží vaše náklady a ušetří vám čas. Díky použitým materiálům hala vydrží v perfektním stavu mnoho let. Umíme pro vás postavit haly libovolných parametrů. Pošlete nám své požadavky a my vám obratem zašleme nabídku s návrhem řešení.

Proč využít naše skladové haly?

Mobidock - montované haly

Výhodná cena

Montované skladové haly jsou efektivním a rychlým řešením za příznivou cenu. Jsou odolné vůči dešti i sněhu a poskytnou skladovanému materiálu dokonalou ochranu i za nepříznivého počasí.

Mobidock - montované haly

Rychlá montáž a variabilita

Výhodou skladových montovaných hal je jejich rychlá a snadná montáž. Skladová hala je obvykle připravena k provozu během několika týdnů. Kdykoli ji je možné rozšířit podle aktuálních potřeb.

Mobidock - montované haly

Nenáročná údržba

Skladové haly vyžadují pouze minimální údržbu. Používáme pouze vysoce kvalitní a odolné materiály s dlouhou životností a šetříme tak čas i prostředky našich klientů.

Mobidock - montované haly

Zakázkové i sériové skladové haly

Nabízíme zakázkové skladové haly TOP s bezúdržbovým provozem i sériové skladové haly ekonomik. U hal typu ekonomik nabízíme i možnost pronájmu.

Mobidock - montované haly

Doplňkové vybavení

Ke skladovým halám nabízíme široký sortiment doplňkového vybavení, např. rolovací vrata, větrací turbíny, osvětlení nebo doplňkové plachty.

Mobidock - montované haly

Možnost potisku

Skladové haly na přání klienta opatříme potiskem. Zhotovíme grafický návrh i samotný potisk s logem firmy nebo libovolným motivem.

Potřebujete s výběrem haly? My vám pomůžeme. Napište nám.